Invent

Zlecenia przeszycia


Zlecenia produkcji przeszyć w TOPCLASSIC

Wykonujemy bardzo szeroki wachlarz zleceń produkcji – przeszyć, w tym odzieży, bielizny dziennej i nocnej, ubranek dziecięcych, a także różnych wyrobów tekstylnych.

Jesteśmy w tej kwestii otwarci, elastyczni i wszechstronni.

Oferujemy produkcję „od A do Z” – od przygotowania procesu produkcji po profesjonalne pakowanie i (ewentualne) magazynowanie produktów.

Mając na uwadze, że proces produkcyjny jest działaniem skomplikowanym, wieloetapowym, staramy się, aby produkcja określonego wyrobu następowała zawsze w uporządkowanej kolejności i była efektywna.

Na etapy produkcji w TOPCLASSIC składają się zazwyczaj następujące czynności produkcyjne:

1. Pozyskanie zlecenia

Pierwszym etapem produkcji jest pozyskanie zlecenia.

Z naszego doświadczenia wynika, że istotną rolę odgrywa tu sieć kontaktów biznesowych oraz system rekomendacji. Nie mniejsze znaczenie ma obecność firmy na targach branżowych i w Internecie.

Stale rozbudowujemy sieć naszych kontaktów z partnerami biznesowymi, a także staramy się pozyskiwać nowych klientów przy wykorzystaniu systemu rekomendacji i referencji.

Jesteśmy także otwarci na bezpośrednie spotkania. Dają one naszym przyszłym kontrahentom możliwość osobistego zapoznania się z naszym zakładem oraz możliwościami produkcyjnymi.

Wiemy, że szczególnie przy dużych i niestandardowych zleceniach, w których to jeden zakład produkcyjny nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia, ważne jest podzlecanie części produkcji partnerskiej drukarni lub firmie zajmującej się dodatkami.

2. Przygotowanie produkcji – modelowanie i szycie pierwowzorów

Po przyjęciu zlecenia, lecz przed przekazaniem go do produkcji, zlecenie jest analizowane przez dział przygotowania produkcji.

Gdy nasz kontrahent życzy sobie kompletnej usługi przeszycia, odpowiadamy za cały proces produkcji. Na taki proces składa się:

- projektowanie,

- sporządzenie dokumentacji technicznej,

- zamówienie potrzebnych półproduktów (tkaniny, nici, dodatki krawieckie, opakowania jednostkowe i zbiorcze).

Pracujemy na podstawie dostarczonych przez zleceniodawcę informacji dotyczących: liczby modeli w zleceniu, sztuk w każdym modelu, pierwowzoru (może być już przeszyty), wielkości modeli oraz innych uwag szczegółowych.

Pragniemy zaakcentować, że dysponujemy własną profesjonalną i kreatywną wzorcownią, która projektuje i przygotowuje szerokie spectrum modeli oraz wzory.

Planujemy proces technologiczny produkcji, w szczególności określane są:

- normy czasu pracy na wykonanie poszczególnych operacji dla pracowników,

- przygotowane są szablony pod wykrój,

- ciąg produkcyjny,

- rodzaj transportu do przewozu wyrobu gotowego.

Tak przygotowana dokumentacja techniczna jest przekazywana do działu produkcji.

3. Produkcja – krojenie

Pierwszym działaniem jest rozkrój tkaniny delegowanej do danego zlecenia.

Krojenie następuje według wytycznych z dokumentacji oraz przygotowanych wcześniej szablonów.

Dysponujemy profesjonalną, zautomatyzowaną, szybką i efektywną krojownią (lagowanie, krojenie).

Dzięki specjalistycznemu i dokładnemu sprzętowi (komputerowe projektowanie i wykrój) jesteśmy w stanie wykonywać duże partie materiału cechujące się najwyższą jakością.

Tak pocięta tkanina, w postaci gotowych wykrojów jest przekazywana do szwalni.

4. Produkcja – szycie

Kolejnym etapem produkcji są przeszycia tkaniny.

Co ważne, możemy poszczycić się wyjątkowo „dużymi mocami produkcyjnymi”, natomiast szycie wykonywane przez nasz personel cechuje się najwyższym światowym poziomem i jakością wykonania.

5. Produkcja – prasowanie i inne czynności dodatkowe

Gotowy wyrób przekazywany jest do prasowalni.

Jeżeli wymaga tego zlecenie towar może być oddany do pralni.

6. Kontrola jakości

Na tym końcowym etapie produkcji wychwytywane są wszelakie uchybienia, które mimo dokładania największej staranności, nigdy w pełni nie mogą być wyeliminowane.

Na tym etapie wskazuje się na uchybienia w produkcie np. krzywe, bądź nieodpowiednie ściegi, niezgodne z dokumentacja połączenia poszczególnych elementów wykroju, braki dodatków krawieckich, plamy, dziury w tkaninie itp.

Zatwierdzony finalnie wyrób jest metkowany.

7. Pakowanie/magazynowanie /dostawa w 24h

Ostatecznie wyrób jest pakowany do opakowań jednostkowych, a następnie do opakowań zbiorczych (mogą być one wskazane przez zleceniodawcę).

Wyroby, wraz z dokumentacją wysyłkową, przekazuje się do magazynu wyrobów gotowych. Następnie towar czeka na odbiór bądź wysyłkę.

No posts to display

Kontakt

  • user_white TOP CLASSIC 05-220 Zielonka Wyszyńskiego 47 Poland
  • speech_white Tel. +48 22 781 97 36
  • mail_white E-mail: topclassic@topclassic.pl

Visit also our social profiles:

Scroll to top