Invent

Produkcja


TOP CLASSIC Kryńscy sp.j. to firma zajmująca się projektowaniem oraz produkcją odzieży.

Korzenie spółki sięgają roku 1994 – w tym czasie znacznie rozwinęliśmy i ulepszyliśmy proces produkcji w nowym, nowoczesnym zakładzie.

Co zwraca uwagę na nasze marki? Samodzielnie opracowujemy projekty naszych wyrobów, a także dobieramy odpowiednie dla danego wyrobu materiały (krajowe bądź zagraniczne tkaniny), dodatki oraz określony sposób pakowania (np. elegancki pudełka). W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy i technologie, a także współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem pracowników.

Jesteśmy firmą rodzinną co daje nam szczególne poczucie troski o wspólne przedsiębiorstwo i owoce naszej pracy.

Każda nowa kolekcja tworzona jest zarówno z wykorzystaniem najnowszych trendów mody jak i oczekiwań oraz komfortu klientów. Pragniemy zaznaczyć, iż szybko i elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby naszych odbiorców poprzez wprowadzanie do produkcji nowych wyrobów w danej ilości i asortymencie.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom, uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych oraz odzieżowych targach międzynarodowych (np. Lyon, Paryż, Lipsk, Poznań).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów prowadzących sklepy/hurtownie internetowe wprowadziliśmy udoskonalenie w postaci jeszcze łatwiejszego dostępu do asortymentu Top Classic – a wszystko dzięki efektywniejszej integracji poprzez pliki XML z naszym magazynem. Dzięki takiej integracji nasi klienci mogą na bieżąco aktualizować, poszerzać i monitorować swoją ofertę. W eksportowanych danych dostępne są zdjęcia produktów, przynależność do grup towarowych oraz cechy i partie. Eksportowane ceny natomiast uwzględniają indywidualne rabaty naszych kontrahentów.

Nasze marki

Trzon naszej działalności stanowi sprzedaż odzieży naszej własnej marki: TOP CLASSIC, SENSUAL oraz MADEMOISELLE.

Nasze najpopularniejsze grupe asortymentowe to:

W każdym roku oferujemy dwie kolekcje tj. kolekcję wiosenno – letnią oraz kolekcję jesienno – zimową. Każdej z nich towarzyszy elegancki katalog w wersji papierowej i elektronicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze produkty są w stanie odpowiadać na zmieniającą się rzeczywistość rynku odzieżowego, światowe trendy i wybredne gusta naszych klientów.

No posts to display

Kontakt

  • user_white TOP CLASSIC 05-220 Zielonka Wyszyńskiego 47 Poland
  • speech_white Tel. +48 22 781 97 36
  • mail_white E-mail: topclassic@topclassic.pl

Visit also our social profiles:

Scroll to top