Invent

2012 Czerwiec


Piękne tiule, modne suwaki i soczyste kolory

Modne suwaki, romantyczne tiule i soczyste kolory to nowe rozwiązania i cechy charakterystyczne naszej kolekcji wiosna – lato 2012.

Więcej...


Sztuką jest stworzyć model funkcjonalny, uniwersalny i piekny.

Kiedy jedna z naszych stałych klientek stwierdziła, że w jej szafie ciągle brakuje uniwersalnej bluzki, która odpowiadałaby funkcjonalnością męskim podkoszulkom, stwierdziliśmy, że to chyba niemożliwe.

Więcej...


Poszukujemy pracownika na stanowisko Projektant -Stylista

Zakres obowiązków, w szczególności:
- projektowanie nowych modeli
- opracowywanie dokumentacji do modeli
- wyszukiwanie oraz dobór materiałów i dodatków
- zarządzanie produkcją
- tworzenie raportów

Więcej...


Nowości jesień-zima 2011

Komfortowe blezery i uniwersalne koszuli to modele, na które zwróciliśmy szczególną uwagę w nowej kolekcji jesień – zima 2011
Klasyczne koszulki – NOEL, CAROLA, SHER -stanowią piękne duety zarówno ze sportowymi jeansami, jak i eleganckimi żakietami. Ciepłe blezery stanowią ciekawą alternatywę dla sweterków.

Więcej...


Zasilanie hurtowni internetowych zgodnych z formatem IOF v2.1

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowe rozwiązanie, które umożliwia zasilanie hurtowni internetowych naszymi stanami towarowymi za pomocą plików XML zgodnych m.in. z formatem IOF v2.1.

Więcej...


Top Classic i Action2osCommerce – Sukces to dobry kontakt.

Od wersji 1.6.5 program Action2osCommerce umożliwa aktualizację oferty producenta bielizny Top Classic w sklepach internetowych.

Więcej...


Aktualność i jakość – najlepsze połączenie to integracja

Szanowni Państwo,
z przyjemnością zawiadamiamy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom o stałym doskonaleniu naszej współpracy, wprowadziliśmy nowe udoskonalenie dla naszych klientów prowadzących sklepy internetowe.
Mogą Państwo teraz skorzystać z jeszcze łatwiejszego dostępu do asortymentu Top Classic – a wszystko dzięki efektywniejszej integracji poprzez pliki XML z naszym magazynem. Dzięki integracji z magazynem głównym Top Classic mogą Państwo na bieżąco aktualizować, poszerzać i monitorować swoją ofertę.

Więcej...

No posts to display

Kontakt

  • user_white TOP CLASSIC 05-220 Zielonka Wyszyńskiego 47 Poland
  • speech_white Tel. +48 22 781 97 36
  • mail_white E-mail: topclassic@topclassic.pl

Visit also our social profiles:

Scroll to top